Miasteczko Ruchu Drogowego Otwarte! PDF Drukuj

22 listopada 2013 r. o godzinie 10.00 odbyło się na terenie naszej szkoły oficjalne otwarcie Miasteczka Ruchu Drogowego.
W uroczystości uczestniczyli Prezydent Miasta Bolesławca Piotr Roman, Wojewoda Dolnośląski Aleksander Marek Skorupa, przedstawiciel Ministerstwa Spraw Wewnętrznych – Marcin Piwowarski koordynator projektu „Budujemy Miasteczka Ruchu Drogowego” oraz wielu wspaniałych gości z miasta i powiatu, młodzież, nauczyciele oraz rodzice uczniów naszego gimnazjum. Ważnymi uczestnikami imprezy byli też dyrektorzy placówek oświatowych, które w przyszłości będą korzystały z tego obiektu, jest on bowiem przeznaczony do użytku nie tylko naszej młodzieży, ale również przedszkolaków i uczniów szkół całego powiatu. Ten piękny plac, składający się z ulic, skrzyżowań, rond, przejazdów, będących odzwierciedleniem najbardziej typowych skrzyżowań ze światłami i znakami drogowymi, to miejsce do nauki bezpiecznych zachowań na drodze, a także obiekt z wyposażeniem bardzo potrzebnym do przeprowadzania egzaminów na kartę rowerową i motorowerową, których organizatorem od wielu lat jest nasza szkoła.

Czytaj więcej >>

Oprac. A. Szylin

 

Sukcesy Gimnazjum nr 2 w Bolesławcu

 

Nasze projekty od 2010 roku

V OGÓLNOPOLSKI ZJAZD
DYREKTORÓW SZKÓŁ I PLACÓWEK
ORAZ PREZESÓW STOWARZYSZEŃ,
NOSZĄCYCH IMIONA
UPAMIĘTNIAJĄCE ZESŁAŃCÓW SYBIRU

czytaj więcej>>

PROGRAM ZJAZDU>>

ZJAZD - relacja

ZJAZD - załącznik

KRONIKA v ZJAZDU>>

Telefon zaufania

dla uczniów, rodziców i nauczycieli