DZIEWCZĘTA NA PODIUM MISTRZOSTW DOLNEGO ŚLĄSKA PDF Drukuj

29 września 2016 roku odbył się finał Dolnośląskiej  Gimnazjady  w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej.
Nasze dziewczęta wspięły się na wyżyny swoich możliwości  i w końcowej klasyfikacji  uplasowały się
na trzecim miejscu. W czasie zawodów większość zawodniczek poprawiła swoje najlepsze życiowe
osiągnięcia: Dobrosława Pietrkiewicz zajęła II miejsce w rzucie dyskiem z rekordem życiowym  35,04 m.
Magdalena Sondaj zajęła III miejsce w rzucie dyskiem  26,80 m.
Wiktoria Tomczyk zajęła II miejsce w pchnięciu kulą z wynikiem 9,59 m.
IV miejscu. Na końcowy wynik dający brązowy medal w punktacji drużynowej złożyły się również bardzo
dobre występy pozostałych dziewcząt  naszej drużyny: Sophie  Górzańskiej w skoku wzwyż,
Mai Górskiej i Natalii Zakrzewskiej w biegu na 600m, Kasi Chlebowicz,  Klaudii Iwanowskiej i  Julii  Czerniak
w biegu na 100m, Zuzi Lewandowskiej i  Zuzi  Marnickiej w skoku w dal, Klaudii Gałkus  i Klaudii Miżdal
w kuli, Emilii Bielińskiej w rzucie dyskiem Emilii Bielińskiej, Zuzi Lewandowskiej, Kasi Chlebowicz i  Amelii
Jackowskiej które wystąpiły w sztafecie 4x100m.
Opiekunem ambitnej drużyny dziewcząt była Jadwiga Stachów.

Inf. Jadwiga Stachów

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

29 września 2016 roku odbył się finał Dolnośląskiej Gimnazjady w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej. Nasze dziewczęta wspięły się na wyżyny swoich możliwości i w końcowej klasyfikacji uplasowały się na trzecim miejscu. W czasie zawodów większość zawodniczek poprawiła swoje najlepsze życiowe osiągnięcia:

Dobrosława Pietrkiewicz zajęła II miejsce w rzucie dyskiem z rekordem życiowym 35,04 m.

Magdalena Sondaj zajęła III miejsce w rzucie dyskiem 26,80 m.

Amelia Jackowska w swoim debiucie w biegu na 300m uzyskała wynik 36,4 sek. i uplasowała się na IV miejscu.

Na końcowy wynik dający brązowy medal w punktacji drużynowej złożyły się również bardzo dobre występy pozostałych dziewcząt naszej drużyny: