PODWÓJNE MISTRZOSTWO!!! PDF Drukuj

Mistrzostwa rozegrane zostały w ramach i według regulaminu DOLNOŚLĄSKIEJ GIMNAZJADY,
zgodnie z Kalendarzem Imprez SZS - Dolny Śląsk,   w dniach 7 i 9.02.2017 r. w sali sportowej
Gimnazjum nr 2 w Bolesławcu  (chłopcy) i w Nowogrodźcu (dziewczęta). Mecze rozgrywano
do 2 wygranych setów, sety do 25 pkt. a trzeci decydujący do 15 pkt.
KLASYFIKACJA  KOŃCOWA  DZIEWCZĄT
1. GIMNAZJUM  2  BOLESŁAWIEC        8 pkt.    8 : 0        
2. GIMNAZJUM  3  BOLESŁAWIEC        7 pkt     7 : 2               
3. GIMNAZJUM  OSIECZNICA               6 pkt     4 : 5            
4. GIMNAZJUM  NOWOGRODZIEC        5  pkt    3 : 7              
5. GIMNAZJUM  IWINY                       4 pkt     1 : 8

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA  CHŁOPCÓW
1. GIMNAZJUM  2  BOLESŁAWIEC        6 pkt   6 : 0
2. GIMNAZJUM  OSIECZNICA               5 pkt   4 : 2
3. GIMNAZJUM  IWINY                       4 pkt   2 : 4
4. GIMNAZJUM  NOWOGRODZIEC        3 pkt    0 : 6


Mistrzyniami Powiatu zostały  Katarzyna Chlebowicz, Małgorzata Fraś, Maja Górska, Żaklina
Hasandocaj, Agnieszka Mielko, Klaudia Miżdal, Emilia Orlak, Sonia Owczarek, Julia Poloczek,
Anna Rączkiewicz, Wiktoria Sobczyszy i Magdalena Wojdyło, i to one zagrają w zawodach
strefowych  w Bolesławcu 01.03.2017 r.
Opiekun drużyny -  Jadwiga Stachów.

Mistrzami Powiatu zostali:  Szymon Fita, Piotr Komada, Gracjan Kozak, Kamil Krawiec, Kamil
Krysztofiak, Jakub Kwoczka, Oliwer Łomnicki, Bartosz Piotrowski, Piotr Posłuszny, Maciej
Rutyna, Mariusz Stoltman, Bartosz Tarnowski i Jakub Walczak, i oni zagrają w zawodach
strefowych 03.03.2017 r. w Smolniku.
Opiekun drużyny – Tomasz Markowski.


WIELKIE GRATULACJE!!!


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Sukcesy Gimnazjum nr 2 w Bolesławcu

 

Nasze projekty od 2010 roku

Jestem trendy chodzę do szkoły

Rok szkolny 2016_2017

O konkursie

Regulamin

WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

STYCZEŃ

Luty


V OGÓLNOPOLSKI ZJAZD
DYREKTORÓW SZKÓŁ I PLACÓWEK
ORAZ PREZESÓW STOWARZYSZEŃ,
NOSZĄCYCH IMIONA
UPAMIĘTNIAJĄCE ZESŁAŃCÓW SYBIRU

czytaj więcej>>

PROGRAM ZJAZDU>>

ZJAZD - relacja

ZJAZD - załącznik

KRONIKA v ZJAZDU>>

Telefon zaufania

dla uczniów, rodziców i nauczycieli