Szkolny wolontariat PDF Drukuj

W naszej szkole prężnie działa grupa wolontariuszy. Młodzież z własnej woli spotyka się w każdy poniedziałek z paniami: Anią, Ewą i Olimpią w świetlicy. Jest to kontynuacja spotkań, które rozpoczęliśmy we wrześniu w sali nr 44.

Zachęcamy wszystkich, którzy są zainteresowani współpracą z nami.
To, co robimy, przybliży Wam prezentacja wykonana przez  Igę Maryniak
i Roksanę Salwerowicz - uczennice gimnazjum.
Dziewczyny pokazały w niej także, jakie plany ma nasza grupa na przyszłość.
W naszej szkole ponadto są wdrażane programy profilaktyczne: "Zachowaj trzeźwy umysł" oraz "Znajdź właściwe rozwiązanie". Są to projekty edukacyjne skierowane do uczniów naszego gimnazjum. Programy te proponują młodym ludziom korzystną alternatywę wobec używek, m.in. rozmaite konkursy. O każdym będziemy Was informować.

 

Sukcesy Gimnazjum nr 2 w Bolesławcu

 

Nasze projekty od 2010 roku

V OGÓLNOPOLSKI ZJAZD
DYREKTORÓW SZKÓŁ I PLACÓWEK
ORAZ PREZESÓW STOWARZYSZEŃ,
NOSZĄCYCH IMIONA
UPAMIĘTNIAJĄCE ZESŁAŃCÓW SYBIRU

czytaj więcej>>

PROGRAM ZJAZDU>>

ZJAZD - relacja

ZJAZD - załącznik

KRONIKA v ZJAZDU>>

Telefon zaufania

dla uczniów, rodziców i nauczycieli