Gimnazjalista na skuterze PDF Drukuj

29 kwietnia 2011 r. o godzinie 12.30, 16 uczniów naszej szkoły zdawało egzamin na kartę motorowerową. Wśród zdających była jedna dziewczyna, Natalia Nanaszko, która jest bardzo odważna i pojechała jako pierwsza. Okazało się, że nie tylko jest śliczną panną, ale również doskonale potrafi jeździć na motorowerze – lepiej od niejednego chłopca.

Uczestników kursu przygotowującego do karty motorowerowej egzaminował policjant z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu oraz nasza nauczycielka, pani Urszula Ilczyna. Wśród osób nas wspierających byli rodzice oraz koledzy ze szkoły. Specjalnie na ten egzamin przyjechał do nas motorower z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Jeleniaj Górze. Pan Roman Kuty – zastępca dyrektora WORD pofatygował się osobiście i sekundował nam podczas sprawdzianu.

Oczywiście wszyscy zdaliśmy egzamin pozytywnie - jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi ze swojego małego „prawa jazdy”. Karty motorowe uczniowie mają już w kieszeniach i mogą już w weekend wyruszyć na majową przejażdżkę.

Pozdrawiamy i wszystkim życzymy szerokiej drogi.

Wejdź na YouTube - obejrzyj film !