Spotkanie z Mirą Stanisławską-Meysztowicz PDF Drukuj
1.06.12 mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole panią Mirę Stanisławską – Meysztowicz, prezesa Fundacji Nasza Ziemia, organizatorkę akcji „Sprzątanie świata” i inicjatorkę wielu wspaniałych przedsięwzięć ekologicznych.
W spotkaniu organizowanym w naszej szkole udział wzięli także przedstawiciele Gimnazjum Samorządowego nr 3 oraz Szkoły Podstawowej nr 4. Była okazja, by posłuchać ciekawej opowieści o pełnym pasji życiu i pracy pani Stanisławskiej- Meysztowicz w Polsce i Australii oraz uzyskać odpowiedzi na liczne pytania.
Współorganizatorem imprezy było Stowarzyszenie Trójrzecze i Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej.
 

Sukcesy Gimnazjum nr 2 w Bolesławcu

 

Nasze projekty od 2010 roku

V OGÓLNOPOLSKI ZJAZD
DYREKTORÓW SZKÓŁ I PLACÓWEK
ORAZ PREZESÓW STOWARZYSZEŃ,
NOSZĄCYCH IMIONA
UPAMIĘTNIAJĄCE ZESŁAŃCÓW SYBIRU

czytaj więcej>>

PROGRAM ZJAZDU>>

ZJAZD - relacja

ZJAZD - załącznik

KRONIKA v ZJAZDU>>

Telefon zaufania

dla uczniów, rodziców i nauczycieli