Konkursy ekologiczne PDF Drukuj

Dnia 26. października 2012r. w piątek we Lwówku Śląskim odbył się etap rejonowy XIX Regionalnego Konkursu Biologiczno – Ekologicznego Szkół Gimnazjalnych pt. „Ochrona przyrody w Polsce”. Naszą szkołę reprezentowali: Karolina Jankiewicz z klasy I d i Arkadiusz Karczmarz z klasy III b. W wyniku rozgrywek do ostatniego etapu regionalnego zakwalifikował się Arkadiusz Karczmarz. Weźmie on udział w dwudniowym finale regionalnym, który odbędzie się w dniach 9-10.11.2012. Gratulujemy i życzymy powodzenia !

Również 26. października w Bolesławcu odbył się etap powiatowy regionalnego konkursu wiedzy o bioregionie p.n. „W krainie łużyckich wód i mokradeł”. W tym konkursie szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Patrycja Nizioł z klasy III c, Natalia Mojsa z klasy III c i Klaudia Kułaga z klasy III f.

Jestem trendy chodzę do szkoły

Rok szkolny 2016_2017

O konkursie