Nocne Błyski PDF Drukuj

26 kwietnia 2013 r. o godzinie 18:00 rozpoczął się będący tradycją szkoły, Turniej Matematyczno - Ekologiczny NOCNE BŁYSKI pod patronatem Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej. Uczniowie czterech klas pierwszych wraz z wychowawcami rywalizowali, bawiąc się przy tym świetnie, w wielu konkurencjach. Zabawę dodatkowo zapewniali szkolni artyści : Kacper Kukawski, który rozpoczął turniej utworem własnego autorstwa, oraz szkolna grupa taneczna Break Dance w składzie: Sebastian Chojniarz, Paweł Gadziński, Piotr Gadziński, Cyprian Pełka.

Potyczki trwały do północy. Walka była bardzo wyrównana, jednak ostatecznie zwyciężyła klasa 1 „e” wraz z wychowawcami: p. Karoliną Smutek i p. Robertem Bielińskim. Wszyscy uczestnicy otrzymali torby ekologiczne i długopisy od patrona turnieju. Zwycięscy otrzymają nagrody podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.

Po zakończonym turnieju uczniowie zmęczeni przygotowywali się do snu. Czy jednak komuś udało się zasnąć…? Tego nie możemy zdradzić. Wiemy jednak, że o godzinie 7:00 wszyscy udali się do domów…spać!

Serdeczne podziękowania organizatorzy składają wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc w organizacji NOCNYCH BLYSKÓW, a szczególnie Wam drodzy uczniowie za udział, bo bez Was by ich nie było.

Więcej informacji zamieścimy w następnym numerze Dwójeczki.