Transport chłodniczy w Polsce

Oferta:https://transport-paszkowscy.pl/transport-chlodniczy-krajowy/
Witryna:transport-paszkowscy.pl

Oferta

Chcesz zlecić transport chłodniczy w Polsce? Skorzystaj z usług As-Trans, firmy, która zajmuje się transportem tego rodzaju od wielu lat. Dysponuje wiedzą, doświadczeniem, przystosowanymi autami i odpowiedzialnymi kierowcami. Twój towar będzie w dobrych rękach i dotrze na czas w określone miejsce. Każdy transport jest zawsze odpowiednio zaplanowany, a towar należycie zabezpieczony. Przez całą trasę nad bezpieczeństwem powierzonych produktów czuwają nie tylko kierowcy, ale też monitoring, który na bieżąco kontroluje odpowiednią temperaturę w pojeździe. To wszystko sprawia, że twój towar jest bezpieczny i nie straci na wartości. Transport chłodniczy w Polsce jest określony prawem, o czym firma A-Trans doskonale wie i czego zawsze przestrzega. Pracownicy pilnują dotrzymywania warunków umowy i są w stałym kontakcie z klientem. Możesz z powodzeniem zlecić transport artykułów spożywczych, a także leków. Świetna znajomość polskich tras to duży atut firmy i wielkie ułatwienie, dzięki któremu zlecenia zawsze wykonywane są na czas.

Poniedziałek06:00-20:00
Wtorek06:00-20:00