Chór Szkolny
Występy chóru GS 2 z roku 2011/2012 PDF Drukuj

Koncert połączonych chórów Gimnazjum Samorządowego nr 2 i Miejskiego Zespołu Szkół nr 2. Oba chóry wystąpiły z okazji rocznicy nadania naszej szkole imienia Polaków Zesłanych na Sybir.

Więcej nagrań chóru poniżej:

Więcej…
 
Śpiewający Wrocław i jego goście PDF Drukuj

Od 1 marca 2011 r. nasze Gimnazjum przystąpiło do projektu Śpiewająca Polska.
Po zaledwie trzech miesiącach pracy chór szkolny Gimnazjum Samorządowego nr 2 im. Polaków Zesłanych na Sybir miał zaszczyt brać udział w koncercie z okazji Jubileuszu 10 – lecia działalności chórów szkolnych Projektu Samorządu Miasta Śpiewającego Wrocławia.

Koncert odbył się 30 maja 2011 r. we wrocławskiej Filharmonii im. Witolda Lutosławskiego . Brali w nim udział nie tylko uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów, ale także liceów, dzieci uczęszczające do zerówki i w wieku przedszkolnym oraz osoby dorosłe (studenci, radni miasta Wrocławia, dyrygenci).

Autorem projektu Śpiewający Wrocław jest Andrzej Kosendiak, Dyrektor Generalny Filharmonii oraz Międzynarodowego Festiwalu Vratislawia Cantans. Koordynatorem projektu jest Grażyna Rogala – Szczerek.

Koncert wywarł niesamowite wrażenie na wszystkich, zarówno na widzach, jak i na samych wykonawcach, . Wspólny występ na dużej scenie, wspólne śpiewanie. Uczniowie bardzo miło wspominają te chwile i są zadowoleni z własnych osiągnięć.

Wszystkich chętnych zapraszamy na zajęcia chóru szkolnego.

 

Zapraszamy do galerii.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sukcesy Gimnazjum nr 2 w Bolesławcu

 

Nasze projekty od 2010 roku

V OGÓLNOPOLSKI ZJAZD
DYREKTORÓW SZKÓŁ I PLACÓWEK
ORAZ PREZESÓW STOWARZYSZEŃ,
NOSZĄCYCH IMIONA
UPAMIĘTNIAJĄCE ZESŁAŃCÓW SYBIRU

czytaj więcej>>

PROGRAM ZJAZDU>>

ZJAZD - relacja

ZJAZD - załącznik

KRONIKA v ZJAZDU>>

Telefon zaufania

dla uczniów, rodziców i nauczycieli