Sport
Sukcesy sportowe styczeń-luty 2011 PDF Drukuj

styczeń:

V- miejsce w Mistrzostwach strefy jeleniogórskiej w siatkówce chłopców,

II- miejsce w Mistrzostwach Bolesławca Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców i dziewcząt,


luty:

I - miejsce w Mistrzostwach Bolesławca Szkól Gimnazjalnych w sztafetach pływackich dziewcząt,

II - miejsce w Mistrzostwach Bolesławca Szkól Gimnazjalnych w sztafetach pływackich chłopców,

I- miejsce w Turnieju koszykarskim o Puchar Dyrektora ZSE,


marzec:

III- miejsce w Mistrzostwach Strefy jeleniogórskiej w sztafetach pływackich dziewcząt,

V- miejsce w Mistrzostwach Strefy jeleniogórskiej w sztafetach pływackich chłopców,

 
Osiągnięcia sportowe - grudzień 2010 PDF Drukuj

W grudniu 2010 r. nasi uczniowie odnieśli wiele sukcesów sportowych, m.in.:
-  I Miejsce w Mistrzostwach Boleslawca Szkól Gimnazjalnych w Siatkówce Chłopców,
- II Miejsce w Mistrzostwach Bolesławca Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Dziewcząt,
- II Miejsce w Mistrzostwach Bolesławca Szkół Gimnazjalnych w Szachach.

 

 
Brązowe medalistki „Gimnazjady” LA PDF Drukuj

8 VI 2010 odbył się Finał Dolnośląski Gimnazjady Młodzieży Indywidualnych Mistrzostw w Lekkiej Atletyce we Wrocławiu.

Reprezentacja dziewcząt GS nr 2 zajęła III miejsce drużynowo, za co szkoła otrzymała puchar i dyplom .
Skład zespołu stanowiły: E. Ochocka, B. Dąbal, H. Polak, M. Niedźwiecka, J. Brakoniecka, P. Kowalik, P. Drążkiewicz, D. Kamińska, M. Opała, P. Heryng, P. Gałkus, A. Prosół, A. Żabska, K. Potocka, P. Wilk.

Złote medale indywidualnie w sztafecie 4x 100 m z wynikiem 52,5 sekund zdobyły dziewczęta: E. Ochocka, P. Kowalik, P. Drążkiewicz, H. Polak, w rzucie dyskiem złoto wywalczyła B. Dąbal (32 m).
P.Kowalik zdobyła medal srebrny w konkurencji skok w dal z rezultatem 5,06 m.
W biegu na 1000 m D. Kamińska zajęła V miejsce w finale.
Najlepszą sprinterką okazała się E. Ochocka w konkurencji na 100 m uzyskując czas 12,9 sek. Warto dodać, że jest to najlepszy od 30 lat wynik w szkole na ul. Bielskiej.

Opiekunem zawodniczek była pani Jadwiga Stachów.

 
Sukcesy sportowe szkoły 2008/2009 PDF Drukuj

W roku szkolnym 2008/2009 nasze gimnajzum zajęło:

DRUGIE MIEJSCE
wśród gimnazjów na Dolnym Śląsku




REPREZENTANCI GIMNAZJUM WYWALCZYLI W MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA :

I miejsce w Gimnazjadzie lekkoatletycznej dziewcząt,

II miejsce w Lekkoatletycznym Pucharze J. Humberta dziewcząt,

II miejsce w lidze Lekkoatletycznej dziewcząt,

II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt,

IV miejsce w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt,

V miejsce w Gimnazjadzie Lekkoatletycznej chłopców,

VI miejsce w sztafetach pływackich dziewcząt,

VI miejsce w dwuboju nowoczesnym chłopców,

VII miejsce w sztafetach pływackich chłopców,

VIII miejsce w Lekkoatletycznym Pucharze J. Humberta chłopców,

VIII miejsce w Lidze Lekkoatletycznej chłopców,



NASZA SZKOŁA REPREZENTOWAŁA POWIAT BOLESŁAWIECKI NA MISTRZOSTWACH STREFY JELENIOGÓRSKIEJ:

I miejsce w sztafetach pływackich dziewcząt,

II miejsce w sztafetach pływackich chłopców,

II miejsce w siatkówce chłopców,

II miejsce w Gimnazjadzie dziewcząt,

V miejsce w siatkówce plażowej chłopców,

VI miejcse w Gimnazjadzie chłopców,



ZOSTALIŚMY MISTRZAMI POWIATU W:

lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców, lekkoatletycznym Pucharze J. Humberta dziewcząt i chłopców,

siatkówce plażowej chłopców, siatkówce chłopców, w sztafetach pływackich dziewcząt i chłopców.



ZOSTALIŚMY MISTRZAMI MIASTA W:

lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców, w lidze lekkoatletycznej chłopców i dziewcząt, lekkoatletycznym Pucharze J. Humberta dziewcząt i chłopców, sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt, indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt,
w sztafetach pływackich dziewcząt i chłopców, siatkówce plażowej chłopców, w siatkówce chłopców.

 
Sukcesy sportowe szkoły 2007/2008 PDF Drukuj

W roku szkolnym 2007/2008 nasze gimnazjum zajęło:

ÓSME MIEJSCE
wśród gimnazjów na Dolnym Śląsku

 

 

REPREZENTANCI GIMNAZJUM WYWALCZYLI W MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA :

II miejsce w Gimnazjadzie lekkoatletycznej dziewcząt,

IV miejsce w Lekkoatletycznym Pucharze J. Humberta chłopców,

V miejsce w Lidze Lekkoatletycznej chłopców,

VI miejsce w Lekkoatletycznym Pucharze J. Humberta dziewcząt, w sztafetach pływackich dziewcząt, w lidze Lekkoatletycznej dziewcząt, w indywidualnych biegach przełajowych chłopców,

VII miejsce w Gimnazjadzie Lekkoatletycznej chłopców,

IX miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt, w dwuboju nowoczesnym chłopców,



NASZA SZKOŁA REPREZENTOWAŁA POWIAT BOLESŁAWIECKI NA MISTRZOSTWACH STREFY JELENIOGÓRSKIEJ:

I miejsce w sztafetach pływackich dziewcząt,

VI miejsce w sztafetach pływackich chłopców,

VI miejsce w szachach.



ZOSTALIŚMY MISTRZAMI POWIATU W:

lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców, lekkoatletycznym Pucharze J. Humberta dziewcząt i chłopców,

siatkówce plażowej chłopców, w szachach, w sztafetach pływackich dziewcząt i chłopców.



ZOSTALIŚMY MISTRZAMI MIASTA W:

lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców, w lidze lekkoatletycznej chłopców, lekkoatletycznym Pucharze J. Humberta dziewcząt i chłopców, sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt, indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt,
w sztafetach pływackich dziewcząt i chłopców, siatkówce plażowej chłopców, w szachach,

 
Sukcesy sportowe szkoły 2006/2007 PDF Drukuj

W roku szkolnym 2006/2007 nasze gimnazjum zajęło:

PIERWSZE MIEJSCE
wśród gimnazjów na Dolnym Śląsku

 

 

REPREZENTANCI GIMNAZJUM WYWALCZYLI W MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA :

I miejsce w Gimnazjadzie lekkoatletycznej dziewcząt,

I miejsce w Lidze Lekkoatletycznej chłopców,

II miejsce w Lekkoatletycznym Pucharze J. Humberta chłopców,

II miejsce w Lekkoatletycznym Pucharze J. Humberta dziewcząt,

II miejsce w badmintonie,

II miejsce w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt,

II miejsce w Indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt,

III miejsce w Gimnazjadzie lekkoatletycznej chłopców.



NASZA SZKOŁA REPREZENTOWAŁA POWIAT BOLESŁAWIECKI NA MISTRZOSTWACH STREFY JELENIOGÓRSKIEJ:

I miejsce w badmintonie, w Gimnazjadzie lekkoatletycznej dziewcząt,

II miejsce w siatkówce dziewcząt, w sztafetach pływackich dziewcząt oraz w piłce ręcznej dziewcząt.



ZOSTALIŚMY MISTRZAMI POWIATU W:

lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców, lekkoatletycznym Pucharze J. Humberta dziewcząt i chłopców, indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt,

koszykówce chłopców, piłce nożnej, piłce ręcznej dziewcząt i chłopców, siatkówce dziewcząt, badmintonie, w sztafetach pływackich dziewcząt i chłopców.



ZOSTALIŚMY MISTRZAMI MIASTA W:

lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców, lekkoatletycznym Pucharze J. Humberta dziewcząt i chłopców, sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców, indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców,
koszykówce chłopców, piłce ręcznej dziewcząt i chłopców, w sztafetach pływackich dziewcząt i chłopców, piłce nożnej, szachach i badmintonie.

 
Sukcesy sportowe szkoły 2005/2006 PDF Drukuj

W roku szkolnym 2005/2006 nasze gimnazjum zajęło:

PIERWSZE MIEJSCE
wśród gimnazjów na Dolnym Śląsku

 

 

FINAŁY KRAJOWE

Zespołowo:

II miejsce drużynowo w Lekkoatletycznym Pucharze J. Humberta.

III miejsce drużynowo w Lidze Lekkoatletycznej chłopców.


Indywidualnie:

Patryk Dudyński - I miejsce w Lidze Lekkoatletycznej w biegu na 110 m ppł.

Wiktor Niezgodziński - I miejsce w Lidze Lekkoatletycznej w rzucie oszczepem.

Bartosz Kisielewicz - I miejsce w Lidze Lekkoatletycznej w biegu na 100 metrów.

Miłosz Roztoczyński - II miejsce w Lidze Lekkoatletycznej w skoku wzwyż.

Adrian Skrzypacz - III miejsce w Lidze Lekkoatletycznej w biegu na 300 metrów.



REPREZENTANCI GIMNAZJUM WYWALCZYLI W MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA :

I miejsce w Lekkoatletycznym Pucharze J. Humberta chłopców, w Gimnazjadzie lekkoatletycznej chłopców, w Lidze Lekkoatletycznej chłopców,

II miejsce w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt,

III miejsce w siatkówce dziewcząt i chłopców.



NASZA SZKOŁA REPREZENTOWAŁA POWIAT BOLESŁAWIECKI NA MISTRZOSTWACH STREFY JELENIOGÓRSKIEJ:

I miejsce w siatkówce dziewcząt i chłopców i w piłce ręcznej chłopców,

II miejsce w sztafetach pływackich dziewcząt,

III miejsce w sztafetach pływackich chłopców, w piłce ręcznej dziewcząt i w koszykówce dziewcząt.



ZOSTALIŚMY MISTRZAMI POWIATU W:

lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców, lekkoatletycznym Pucharze J. Humberta dziewcząt i chłopców, indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt, sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt,

koszykówce dziewcząt, piłce nożnej, piłce ręcznej dziewcząt i chłopców, siatkówce dziewcząt i chłopców, koszykówce chłopców, szachach.



ZOSTALIŚMY MISTRZAMI MIASTA W:

lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców, w sztafetach pływackich dziewcząt i chłopców, lekkoatletycznym Pucharze J. Humberta dziewcząt i chłopców, sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt, indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt,
tenisie stołowym chłopców, koszykówce dziewcząt i chłopców, piłce ręcznej dziewcząt i chłopców, piłce nożnej, siatkówce dziewcząt i chłopców, szachach.

 
Sukcesy sportowe szkoły 2004/2005 PDF Drukuj

W roku szkolnym 2004/2005 nasze gimnazjum zajęło:

 


TRZECIE MIEJSCE
wśród gimnazjów na Dolnym Śląsku

 


REPREZENTANCI GIMNAZJUM WALCZYLI W MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA:

II miejsce w badmintonie,

IV miejsce w dwuboju nowoczesnym dziewcząt, w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt, w siatkówce dziewcząt, w Lekkoatletycznym Pucharze J. Humberta dziewcząt,

V miejsce sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt,

VI miejsce Indywidualne Mistrzostwa w lekkiej atletyce.



NASZA SZKOŁA REPREZENTOWAŁA POWIAT BOLESŁAWIECKI NA MISTRZOSTWACH STREFY JELENIOGÓRSKIEJ:

I miejsce w badmintonie i piłce nożnej,

II miejsce w sztafetach pływackich dziewcząt i chłopców, siatkówce dziewcząt i chłopców i w lekkiej atletyce.



NA 21 STARTÓW W MISTRZOSTWACH POWIATU 17 RAZY ZWYCIĘŻALI NASI UCZNIOWIE. ZDOBYLIŚMY TYTUŁ MISTRZA W:

lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców, Pucharze J. Humberta dziewcząt i chłopców, indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców, sztafetowych biegi przełajowe dziewcząt i chłopców,
koszykówce dziewcząt, piłce nożnej, piłce ręcznej dziewcząt, siatkówce dziewcząt i chłopców, badmintonie, tenisie stołowym chłopców,



NA 22 STARTY W MISTRZOSTWACH MIASTA 19 KROTNIE ZWYCIĘŻALI NASI UCZNIOWIE.

ZOSTALIŚMY MISTRZAMI W:

lekka atletyka dziewcząt i chłopców, Puchar J. Humberta dziewcząt i chłopców, sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców, indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców,
badminton, tenis stołowy chłopców, koszykówka dziewcząt, piłka ręczna dziewcząt i chłopców, sztafety pływackie dziewcząt i chłopców piłka nożna, siatkówka dziewcząt i chłopców.

 
Sukcesy sportowe szkoły 2003/2004 PDF Drukuj

W roku szkolnym 2003/2004 nasze gimnazjum zajęło:

 

CZWARTE MIEJSCE
wśród gimnazjów na Dolnym Śląsku

 

 


REPREZENTANCI GIMNAZJUM WALCZYLI W MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA:

Indywidualne:

Mateusz Psalmister - I miejsce w rzucie dyskiem (III miejsce na Mistrzostwach Polski młodzików),

Aleksandra Kozioł - II miejsce w skoku w dal, (IX miejsce na Mistrzostwach Polski młodzików),

Joanna Bartko - III miejsce w biegu na 300 m przez płotki,



Zespołowe:

I miejsce w siatkówce dziewcząt, w dwuboju nowoczesnym dziewcząt, i w Indywidualnych mistrzostwach w lekkiej atletyce dziewcząt,

IV miejsce w badmintonie,

V miejsce w Lekkoatletycznym Pucharze J. Humberta dziewcząt,

VI miejsce w Lidze Lekkoatletycznej chłopców,

IX miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w tenisie stołowym dziewcząt i w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt.



NASZA SZKOŁA REPREZENTOWAŁA POWIAT BOLESŁAWIECKI NA MISTRZOSTWACH STREFY JELENIOGÓRSKIEJ:

I miejsce w badmintonie, w sztafetach pływackich dziewcząt, w siatkówce dziewcząt,

II miejsce w tenisie stołowym dziewcząt,

IV miejsce w koszykówce dziewcząt i w piłce ręcznej chłopców,

V miejsce w tenisie stołowym chłopców i w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt,

VII miejsce w piłce ręcznej dziewcząt.



NA 21 STARTÓW W MISTRZOSTWACH POWIATU 13 RAZY ZWYCIĘŻALI NASI UCZNIOWIE. ZDOBYLIŚMY TYTUŁ MISTRZA W DYSCYPLINACH:

lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców, Pucharze J. Humberta dziewcząt i chłopców, sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt, indywidualnych biegach przełajowych,

tenisie stołowym chłopców, koszykówce dziewcząt, piłce nożnej, piłce ręcznej dziewcząt i chłopców siatkówce dziewcząt, badmintonie.



NA 25 STARTÓW W MISTRZOSTWACH MIASTA 20-KROTNIE ZWYCIĘŻALI NASI UCZNIOWIE:

lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców, Pucharze J. Humberta dziewcząt i chłopców, sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców, indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców,
badmintonie, tenisie stołowym dziewcząt i chłopców, koszykówce dziewcząt, piłce ręcznej dziewcząt i chłopców, sztafetach pływackich dziewcząt i chłopców, piłce nożnej, siatkówce dziewcząt i chłopców, dwubój nowoczesny dziewcząt i chłopców, szachy.

 
Sukcesy sportowe szkoły 2002/2003 PDF Drukuj

W roku szkolnym 2002/2003 nasze gimnazjum zajęło:

 

TRZECIE MIEJSCE
wśród gimnazjów na Dolnym Śląsku

 

 

REPREZENTANCI GIMNAZJUM WALCZYLI W MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA:

I miejsce w Lekkoatletycznym Pucharze J. Humberta dziewcząt, w Lekkoatletycznym Pucharze J. Humberta chłopców,

II miejsce w Lidze Lekkoatletycznej chłopców,

III miejsce w badmintonie, III miejsce w Lidze lekkoatletycznej chłopców,

IV miejsce w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt,

V miejsce w Lidze lekkoatletycznej dziewcząt,

VI miejsce w sztafetach pływackich dziewcząt,



NASZA SZKOŁA REPREZENTOWAŁA POWIAT BOLESŁAWIECKI NA MISTRZOSTWACH STREFY JELENIOGÓRSKIEJ:

I miejsce w badmintonie,

I miejsce w sztafetach pływackich dziewcząt,

III miejsce w piłce ręcznej chłopców.



ZOSTALIŚMY MISTRZAMI POWIATU W:

sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt, w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt, w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt,

tenisie stołowym dziewcząt, w sztafetach pływackich dziewcząt, w piłce ręcznej chłopców, w sztafetach pływackich chłopców.



ZOSTALIŚMY MISTRZAMI MIASTA W:

sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt, w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt, w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt, tenisie stołowym dziewcząt, w sztafetach pływackich dziewcząt, w piłce ręcznej chłopców, w sztafetach pływackich chłopców.

 
Sukcesy sportowe szkoły 2001/2002 PDF Drukuj

W roku szkolnym 2001/2002 nasze gimnazjum zajęło:


PIĄTE MIEJSCE
wśród gimnazjów na Dolnym Śląsku

 

 

REPREZENTANCI GIMNAZJUM WALCZYLI W MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA:


Michał Zieliński - I miejsce w rzucie oszczepem,

Ewa Ziółkowska - III miejsce w biegu na 600m,

III miejsce w badmintonie,

IV miejsce w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt, w Lekkoatletycznym Pucharze J. Humberta dziewcząt,

V miejsce w sztafetach pływackich dziewcząt,

VI miejsce w tenisie stołowym chłopców, w lekkiej atletyce dziewcząt,

VII miejsce w Lekkoatletycznym Pucharze J. Humberta chłopców, w Lidze Lekkoatletycznej chłopców.



NASZA SZKOŁA REPREZENTOWAŁA POWIAT BOLESŁAWIECKI NA MISTRZOSTWACH STREFY JELENIOGÓRSKIEJ:

I miejsce w tenisie stołowym chłopców, w sztafetach pływackich dziewcząt i w badmintonie,

III miejsce w Lidze Lekkoatletycznej chłopców,

IV miejsce w koszykówce chłopców, w piłce ręcznej chłopców i w dwuboju nowoczesnym dziewcząt.



ZOSTALIŚMY MISTRZAMI POWIATU W:

lidze lekkoatletycznej chłopców i dziewcząt, lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców, lekkoatletycznym Pucharze J. Humberta

chłopców i dziewcząt, indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt, sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt,

tenisie stołowym chłopców, koszykówce chłopców, piłce ręcznej chłopców, siatkówce, tenisie stołowym dziewcząt, szachach.

 

ZOSTALIŚMY MISTRZAMI MIASTA W:

lidze lekkoatletycznej chłopców i dziewcząt, lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców, lekkoatletycznym Pucharze J. Humberta chłopców i dziewcząt, indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt, sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt,

tenisie stołowym chłopców, w koszykówce chłopców, piłce ręcznej chłopców, siatkówce, tenisie stołowym dziewcząt, szachach.

 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sukcesy Gimnazjum nr 2 w Bolesławcu

 

Nasze projekty od 2010 roku

V OGÓLNOPOLSKI ZJAZD
DYREKTORÓW SZKÓŁ I PLACÓWEK
ORAZ PREZESÓW STOWARZYSZEŃ,
NOSZĄCYCH IMIONA
UPAMIĘTNIAJĄCE ZESŁAŃCÓW SYBIRU

czytaj więcej>>

PROGRAM ZJAZDU>>

ZJAZD - relacja

ZJAZD - załącznik

KRONIKA v ZJAZDU>>

Telefon zaufania

dla uczniów, rodziców i nauczycieli